У Чугуївській громаді провели в останню путь загиблого захисника Олега Черкашина

8 жовтня 2024 року у Чугуєві попрощалися з військовослужбовцем Олегом Черкашиним, який загинув під час виконання службового обов’язку у зоні бойових дій на сході України.

Олег Геннадійович Черкашин народився 14 вересня 2002 року в місті Чугуїв.

У 2018 році закінчив Чугуївську загальноосвітню школу №8. Потім навчався в Чугуївському професійно-технічному училищі №53 за спеціальністю «тракторист».

У листопаді 2022 року вступив до лав Збройних Сил України. Служив у м. Київ у Національній гвардії України, далі підписав контракт і продовжив захищати незалежність України на Куп’янському напрямку, де загинув під час виконання бойового завдання.

Церемонія прощання з Олегом Черкашиним відбулася 8 жовтня. Героя поховали на Алеї пам’яті на новому цвинтарі в Чугуєві.

Наша глибока вдячність і шана Олегу Черкашину за самовіддане служіння українському народу та любов до Батьківщини. Слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Вічна пам’ять Герою…