У Чугуївській громаді продовжується реалізація проєкту «Мелодії, що надихають Жити»

Ініціативна група проєкту за рахунок коштів першого траншу придбала багатофункціональну інтерактивну дошку, мультимедійний проєктор, синтезатор зі стійкою та металофони. Все це обладнання та інструменти викладачі Чугуївської дитячої музичної школи будуть використовувати під час проведення літніх розважальних заходів для дітей.

Музичне мистецтво, підсилене сучасними інтерактивними засобами, дасть змогу підростаючому поколінню перенестися в зовсім інший вимір, проявити позитивні емоції, змістовно та цікаво провести час та від душі поспілкуватися з однолітками.

Дякуємо всім, хто допомагає в реалізації проєкту «Мелодії, що надихають Жити» у Чугуївській громаді!

Проєкт «Мелодії, що надихають Жити» реалізується в нашій громаді громадською організацією «Молодії» завдяки підтримці Благодійного фонду «Благо» Харків – Kharkov Charitable Fund «Blago» у рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення», що впроваджується Альянсом громадського здоров’я Alliance for Public Health за фінансової підтримки Christian Aid та співпраці КЗСМО «Чугуївська дитяча музична школа» з ГО «МОЛОДІЇ».