У Чугуївській громаді місцеві майстри створили станок для плетіння маскувальних сіток

За словами начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої, цей досвід у громаді планують розповсюдити і обладнати подібними приладами інші майстерні.

У своєму Telegram-каналі Галина Мінаєва написала:

– Не втомлююся захоплюватися нашими людьми, які за покликом серця роблять усе можливе, щоби допомагати воїнам-захисникам боронити рідну землю. Знаю сотні земляків, які за власні кошти, не шкодуючи сил і часу виготовляють окопні свічки, готують продукти харчування, купляють автівки та інші корисні на фронті речі. Важливою допомогою військовим є і плетіння маскувальних сіток. На території громади зараз працюють одразу декілька справжніх майстерень, де волонтери виготовляють ці вироби, від яких в прямому сенсі залежить життя наших героїв.

Днями побувала в одній з таких майстерень в сільському населеному пункті Чугуївської громади. Тут кмітливі місцеві майстри виготовили справжній станок, який суттєво прискорює плетіння сіток та загалом полегшує цей процес.

Вирішили, що розповсюдимо цей досвід і обладнаємо подібними приладами інші майстерні. Також обговорили питання закупівлі матеріалів для виготовлення сіток.

Щиро дякую усім землякам, які тим чи іншим чином долучаються до допомоги нашим воїнам! Пишаюсь тим, що живу в одній громаді з вами!