У Чугуєві в центрі міста створюють Алею вшанування пам’яті полеглих захисників і захисниць України

На ній будуть увічнені імена Героїв, які віддали життя в боротьбі з російським агресором та чиї долі пов’язані з Чугуївською громадою.

Будівництво та благоустрій цього важливого для громади об’єкта на особистому контролі тримає начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, яка, зокрема, і сьогодні, 25 червня, побувала на місці будівництва.

– Роботу на цьому об’єкті ми довірили фахівцям, які довели свою сумлінність та кваліфікацію під час створення Алеї пам’яті загиблих воїнів на Новому кладовищі, – розповідає Галина Мінаєва. – Сьогодні обговорили останні нюанси благоустрою цього важливого для усієї громади об’єкта. У ньому намагатимемося передати всю нашу шану, скорботу та гордість за подвиг земляків, які поклали свої життя на вівтар майбутньої перемоги.