У Чугуєві створили новий простір для учнівської молоді

У Чугуївській громаді з’явився новий простір для учнівської молоді зі ESTEM-напрямком, який має назву «Ko_Laba». У Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості зауважують, що відтепер значно розширилися можливості у проведенні заходів для підлітків.

– Продовжуємо системну роботу зі створення дитячих та молодіжних просторів в Чугуївській громаді. Саме зараз, коли наша молодь через російське вторгнення позбавлена можливості повноцінного навчання і спілкування, важливо створити умови для її безпечного та цікавого дозвілля. Врешті-решт діти повинні спілкуватись одне з одним і робити це з користю для свого розвитку. Головна цінність нового простору для учнівської молоді полягає в тому, що діти будуть не глядачами, а творцями всього, що в ньому відбуватиметься, – розповідає начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва. – Від щирого серця дякую освітній фундації GoGlobal за нові можливості для підлітків Чугуївської громади!

Наповнення простору вражає: ексклюзивні книжки, настільні ігри, VR-окуляри, 3-D-принтер, плотер, лазер, термопрес, локація для зйомки відео – все те, що необхідне сучасному підлітку для чудового дозвілля!

– Впевнені, наші з вами заходи стануть ще крутішими! Знаємо: тут кожен знайде заняття по душі! Обіцяємо познайомити з Ko_Laba кожного підлітка! – розповідають у Чугуївському будинку дитячої та юнацької творчості.