У Чугуєві відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

Попри нічні намагання ворога зіпсувати святковий настрій представницям прекрасної половини Чугуївської громади, 8 березня їх все ж привітали з Днем весни, краси та жіночності. З урахуванням вимог безпеки в одному з мікрорайонів відбувся святковий концерт, присвячений 8 березня.

Звернувшись до чугуївських жінок, заступник начальника міської військової адміністрації Ігор Шепелєв та заступник міського голови Ігор Кащавцев подякували за їх неоціненний вклад в майбутню перемогу та побажали скорішого миру, благополуччя і родинного затишку.

А святковим подарунком для чарівних жінок нашої громади стали яскраві концертні номери у виконанні місцевих артистів та творчих колективів Харківської Державної академії культури.