У Чугуєві тимчасово відключають ліфти, щоб їх зберегти в умовах нестабільної напруги в електромережах

За інформацією адміністрації Чугуївського КЖРЕП, наразі в багатоквартирних будинках міста розпочате відключення ліфтів. В першу чергу воно викликане стрибками напруги в електромережі через недавній російський обстріл енергогенеруючих об'єктів України.

За словами фахівців, електричні мотори ліфтів вкрай чутливо реагують на подібний негативний вплив, і є суттєвий ризик їх виходу з ладу.

Друга причина відключення ліфтів – незаплановані відключення електроенергії, через які мешканці можуть застрягти в ліфтових кабінах в будь-який час.

Адміністрація КЖРЕП звертається до мешканців з проханням з розумінням поставитись до цих тимчасових незручностей.