У Чугуївській громаді – весняна толока!

Прийшла весна, оновлюється природа, а отже настав час прибирання та благоустрою. 28 березня над прибиранням вулиць, парків, скверів, інших територій громади працюють колективи бюджетних установ та бригади комунальників.

Це перший день благоустрою, що проходить у громаді цією весною за участі великої кількості людей, але точно не останній. Роботи з прибирання буде достатньо для всіх! Приєднатися до акцій з благоустрою може кожен житель Чугуївської громади, очистивши територію біля свого будинку, магазину чи офісу.

Запрошуємо працівників підприємств, установ, організацій та всіх мешканців громади приєднуватися до прибирання цієї весни! І пам’ятаймо, що тільки завдяки зусиллям наших військових ми маємо змогу сьогодні жити та працювати в рідній громаді та з любов’ю наводити лад на її території.