У Чугуївській громаді продовжується робота над залученням додаткових коштів від міжнародних партнерів

27 лютого відбулася чергова зустріч начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої в режимі онлайн з Джеррі Клепнер та Конні Сейдж – представниками громадського сектору міста Харпсвелл, штат Мен, США.

– Як і минулоріч, цього року наші друзі з США знову збираються організувати фандрейзинговий збір для підтримки Чугуївської громади. На зустрічі обговорили можливі напрямки співпраці: представники міста Харпсвелл висловили готовність допомогти з придбанням обладнання для нашої лікарні, – повідомила Галина Мінаєва у своєму Telegram-каналі. – 2023 року Конні та Джеррі організували збір коштів у місті Харпсвелл, завдяки чому було придбано та передано Чугуївській громаді 4 автомобілі, які наразі використовуються представниками комунальних підприємств для оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Дуже вдячна нашим американським друзям за їх допомогу і сподіваюсь на подальшу співпрацю з громадою Харпсвелла.