У червні відразу 12 юних талантів Чугуївської міської територіальної громади отримали премії Чугуївської міської ради.

Нагадаємо, що ця премія присуджується з 2018 року у таких номінаціях, як «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво» та «Хореографічне мистецтво».

В цьому році члени Експертної комісії підтримали пропозицію призначити премії усім претендентам, яких подали заклади культури та позашкільної освіти, підкресливши, що саме зараз наші діти як ніколи потребують підтримки, визнання та розвитку своїх творчих здібностей. Адже у воєнний час і в тих непростих умовах, в яких живе Чугуївська міська територіальна громада останні два роки, дуже важко знайти натхнення, не опускати руки, а продовжувати займатися творчістю.

Давайте ближче познайомимося з переможцями:

Номінація «Музичне мистецтво»:

Михайло Мамін, учень 5-го класу оркестрового та фортепіанного відділів Чугуївської дитячої музичної школи. Навчається у закладі з 4 років. За навчальний період зарекомендував себе як перспективний та обдарований флейтист і піаніст.

Анна Рибнікова, учениця 3-го класу хорового відділу Чугуївської дитячої музичної школи. Навчається по класу «хоровий спів» з 2021 року. Анна – перспективна та обдарована вокалістка.

Надія Анохіна, учениця 7-го класу хорового відділу Чугуївської дитячої музичної школи. Навчається у закладі з 2017 року по класу «хоровий спів». Постійно розвиває свої вокальні навички, підвищує рівень вокальної майстерності.

Вокально-хоровий ансамбль «Барвінок», створений у 2016 році. Учасники ансамблю – це учні різних відділів школи віком від 7 до 15 років. У 2023 році колектив ставав переможцем різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Колектив вихованців Зразкової вокальної студії «Калинонька» (Будинок дитячої та юнацької творчості). Учасниці колективу добре знайомі мешканцям нашої громади. Саме вони багато років поспіль дарують свою творчість учасникам загальноміських заходів.

Номінація «Образотворче мистецтво»:

Кристина Смородінова, учениця 1-го класу Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна. За час навчання у школі виявила себе як обдарована та перспективна юна художниця. Активно бере участь у виставках різноманітних рівнів.

Єлизавета Асєєва, учениця 1-го класу Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна. Незважаючи на перший рік навчання, дівчинка проявила себе як обдарований художник, що з радістю навчається основам образотворчого мистецтва.

Діана Притикіна, учениця 5-го класу Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна. За час навчання Діана неоднарозово ставала переможцем різноманітних конкурсів. Минулий 2023 рік не став виключенням.

Юлія Перепелиця, учениця 1-го класу Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна. Незважаючи на юний вік, на рахунку у Юлії численні перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Наталія Ільякова та Марія Філімонова, вихованці гуртка «Студія образотворчого мистецтва «Чарівна палітра» Будинку дитячої та юнацької творчості.  Протягом 2023 року неоднарозово отримували грамоти та дипломи за участь у мистецьких конкурсах та фестивалях.

Номінація «Хореографічне мистецтво»:

Учасники танцювального колективу «Вікторія» Будинку дитячої та юнацької творчості. У 2023 році на рахунку колективу перемоги у XV Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Зелен Світ», XIV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Толока», Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Зіркові візерунки».

Пропонуємо ознайомитися з творчим доробком наших юних талантів: