Творчі виставки до Дня захисників та захисниць України

У День захисників та захисниць України у сквері Центральний мешканці Чугуєва мали змогу побачити виставку патріотичних плакатів від відомого харківського художника Нікіти Тітова.

До 2013 року він був ілюстратором і арт-директором в одній київській рекламній агенції, де пропрацював 13 років. А от плакатистом його зробила Революція Гідності. Тоді художник намалював свій перший політичний плакат, а далі – ще один, і ще один.

Експозиція «Це моя земля…» складається з патріотичних плакатів, які розказують, як прості спортсмени, музиканти, режисери, артисти, вчителі, танцюристи з початком повномасштабної війни залишили свої мирні професії та затишні домівки і стали Захисниками нашої країни, і що саме завдяки їх героїзму та незламному силу духу ми маємо можливість зустрічати новий день.

Також на Арт-алеї до уваги мешканців міста була представлена виставка дитячих робіт – учнів Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна. У своїх творчих роботах діти зобразили наше сьогодення – усі жахи страшної війни та палку надію на мир, який обов’язково настане на нашій землі.