Цими днями у Чугуївській громаді проводжали в доросле життя випускників 11-х класів

Цього року заклади освіти Чугуївської громади випустили 253 учні. 18 із них отримали свідоцтва про базову середню освіту з відзнакою та здобули медалі за успішне навчання.

Дуже шкода, що шкільні роки наших дітей проходять під час війни. Але педагоги за нелегких умов продовжують навчати своїх учнів, дбати про їх всебічний розвиток, за що безмежна вдячність усій великій освітянській родині Чугуївської громади.

– Дорогі випускники! У такий непростий час ви гідно завершили навчання. Не втрачайте свою жагу до знань, будьте активними і досягайте поставлених цілей. Бажаю вам, щоб ваше довге життя ви прожили у мирний час у незалежній, процвітаючій Україні! Дякую нашим дорогим захисникам за подаровану чугуївським дітям можливість робити перші дорослі кроки в житті в своїй рідній громаді! – написала у своєму Telegram-каналі начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, яка завітала на випускні вечори, щоб особисто привітати учнів із закінченням школи.