Тренінг з домедичної допомоги та допомоги при пологах поза медичним закладом у надзвичайних ситуаціях

Працівники закладів охорони здоров’я Чугуївської громади взяли участь у тренінгу: «Надання першої домедичної допомоги та допомоги при пологах поза медичним закладом у надзвичайних ситуаціях», який проводила громадська організація «Українське об’єднання акушерок» за підтримки гуманітарної організації Direct Relief та Польської асоціації акушерок Dobzhe Urodzeni.

Метою цього проєкту є забезпечення спроможності працівників служб, що працюють з населенням, надавати першу медичну допомогу та допомогу при пологах поза медичним закладом. Орієнтовано на службу поліції, медичних працівників без знання акушерської справи, службу ДСНС, активних волонтерів та жителів громад.

Під час тренінгу його учасникам надали прості, легкі та доступні знання про те, як і що робити, коли жінка народжує в надзвичайних ситуаціях, як і яку саме допомогу їй потрібно надати. Подібні навички є вкрай важливими під час війни.

По завершенню тренінгу всім громадам, учасники яких взяли участь у тренінгу, організатори за фінансової підтримки міжнародних партнерів передали набори набори для допомоги при пологах поза медичним закладом та аптечки для допомоги у надзвичайних ситуаціях, до яких увійшли засоби для зупинки кровотечі, турнікети, м’які ноші, тощо.

Чугуївська міська рада висловлює вдячність ГО «Українське об’єднання акушерок» за запрошення до участі у тренінгу та за надану допомогу.