Свято тих, хто любить подорожі, відзначили 27 вересня в Чугуївській громаді

Захід, присвячений Всесвітньому дню туризму, відбувся за участі представників Центру туризму та краєзнавства, освітніх установ та мешканців громади, які не мислять свого життя без мандрівок та подорожей.

Тема зустрічі – презентація населених пунктів, що входять до Чугуївської громади – була обрана не випадково, адже часто ми їдемо за тисячі кілометрів в пошуках нових вражень і при цьому не бачимо справжні дива поруч із собою.

Сьогодні цю помилку було виправлено. Присутні дізнались багато цікавого про, на перший погляд, звичайні населені пункти, назви яких у кожного з нас на вустах щоденно. Кочеток, Кам’яна Яруга, Зарожне, Велика Бабка і, звичайно, Чугуїв – все це, як виявилось, справжні перлини на туристичній карті України зі своїми пам’ятками, історією і талантами.

Вітаючи туристів Чугуївщини зі святом, начальник Чугуївської МВА Галина Мінаєва подякувала їм за любов до свого рідного краю, яку вони не тільки несуть в своєму серці, але й якою щедро діляться з оточуючими.

– Впевнена, незабаром настане той довгоочікуваний час нашої перемоги, коли мешканці Чугуївської громади зможуть без перешкод мандрувати і приймати в себе гостей з різних куточків України та світу, адже нам є чим пишатися і чим зацікавити будь-якого, найвибагливішого туриста, – зазначила Галина Миколаївна.