СУЩЕНКО Денис Дмитрович (позивний ЧЕСТЕР)

Народився 11.06.1993 р. в місті Чугуїв. З 01.09.2000 р. по 20.06.2008р (1-9 класи) навчався в загальноосвітній школі №8, далі закінчив ПТУ-19 міста Чугуїв за фахом зварювальник.

05.06.2023 був мобілізований та направлений для служби на посаді снайпера 2-ї категорії 3-го відділення 1-го взводу снайперів роти снайперів 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади (в/ч 0224). Після мобілізації був направлений на навчання в Англії. Після повернення з навчання службу продовжив в своєму підрозділі.

Склад сім’ї:

Мати: Вікторова Ірина Анатоліївна, проживає в місті Чугуїв.

Сестра: Вікторова Наталія Віталіївна

Батько: Сущенко Дмитро Анатолійович, проживає в місті Чугуїв.

Донька: Сущенко Єва Денисівна, 2020 року народження, проживає в селищі Новопокровка.

Дружина: Сущенко Анастасія Костянтинівна, проживає в селищі Новопокровка.

Обставини загибелі:

Загинув 24.08.2023 під Мар’їнкою на Донеччині на День Незалежності України, під час першого завдання.

Група, до якої входив Денис, попала під шалений обстріл, і усі, хто був на завданні, загинули. Їх тіла побратими змогли забрати лише на наступний день. Зі свідчень побратимів Денис отримав тяжке поранення усіх кінцівок, але навіть в цій ситуації він зміг накласти собі шини і до останнього боровся за життя.

01 вересня 2023 року Героя з усіма військовими почестями поховали у Чугуєві на Алеї пам’яті.