СТРОГАНОВ Анатолій Валерійович (позивний КГС)

Народився 28.02.1978 в місті Чугуїв. Навчався в загальноосвітній школі №1 міста Чугуїв. Після закінчення школи навчався в ПТУ №19 та отримав професію зварювальника. Крім того, він закінчив ПТУ №53 за фахом водія. Строкову службу проходив в місті Володимир-Волинський в період 1997 – 1999 на посадах  старшого водія та командира відділення.

З 2000 року почав активно займатися спортом: боксом та важкою атлетикою. Брав активну участь в спортивному житті міста, в змаганнях  з важкої атлетики «Богатирські ігри». Був  бронзовим призером «Козацьких розваг» у 2014-2015 роках.

Трудовий шлях Анатолія проходив в Чугуєві та за його межами, навіть за кордоном в різних трудових сферах. За свій трудовий шлях він опанував багато професій: від робочого до начальника цеху.

Протягом березня 2022 – січень 2023 років проходив службу на посаді командира міномету мінометної батареї 125 окремого батальйону територіальної оборони 113-ої окремої бригади територіальної оборони. Брав активну участь в бойових діях, в яких брав участь батальйон протягом цього часу в Харківській, Донецькій та Луганській областях.

Склад сім’ї:

Мати: Хмелєва Тетяна Юхимівна, проживає в місті Чугуїв.

Дружина: Фоміна Анастасія  Вікторівна, проживає в місті Чугуїв.

Донька: Фоміна Віра Анатоліївна, 2014 р.н., проживає в місті Чугуїв.

Обставини смерті:

В грудні 2022 року при виконанні  бойового завдання, поблизу населеного пункту Площанка Луганської області, отримав мінно-вибухову травму та осколкові ураження тіла, які призвели  до ускладнення стану здоров’я: інсульт  головного мозку. В травні 2023 року він вимушений був звільнитися за станом здоров’я і уже перебуваючи в запасі 17.07.2023 помер в шпиталі міста Харків в результаті інфаркту головного мозку.

Похований в місті Чугуїв на Алеї пам’яті.

За зразкове виконання бойових завдань він був нагороджений нагрудним знаком «За зразкову службу» та Хрестом «Честь і Слава». Посмертно нагороджений медаллю «За визволення Харківської області».