САМУСЄВ Дмитро Миколайович

Народився 05.11.1988 року в м. Чугуїв Харківської області. Навчався в загальноосвітній школі №8, СПТУ №53.

Перед призовом в Збройні Сили України проживав у місті Чугуїв. З 2012 року проходив службу за контрактом на посаді водія пожежної частини 92-ї окремої механізованої бригади. Брав участь в бойових діях в зоні проведення АТО на сході України.

Сімейний стан:

Батько: САМУСЄВ Микола Михайлович, проживає в місті Чугуїв.

Мати: САМУСЄВА Людмила Михайлівна, проживає в місті Чугуїв.

Брат: САМУСЄВ Антон Миколайович, проживає в місті Чугуїв.

Обставини загибелі:

Загинув 21 грудня 2016 р. внаслідок нещасного випадку в районі м. Красногорівка, Мар’їнський район, Донецька область. Разом з Дмитром загинули старший солдат Є. Сироткін та солдат Д. Матушкін.

Місце поховання: с. Клугино-Башкирівка, Чугуївська міська рада, Харківська область.

Його портрет розміщено на меморіалі «Стіна пам’яті полеглих за Україну» у Києві: секція 9, ряд 3, місце 16.