ГРАНОВ Костянтин В’ячеславович

Народився 08 червня 1983 року в м. Харків, де й мешкав. Закінчив Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

Під час війни Костянтин проходив службу на посаді командира розвідувального відділення розвідувального взводу в 92-й окремій механізованій бригаді. Брав участь в бойових діях в зоні проведення АТО/ООС на сході України.

Проживав в місті Чугуїв.

Сімейний стан:

Батько: ГРАНОВ В’ячеслав Олександрович, проживає в місті Чугуїв.

Мати: ГРАНОВА Раїса Олександрівна, проживає в місті Чугуїв.

Обставини загибелі:

27 травня 2018 року отримав важке кульове поранення в голову від ворожого снайпера. Був доставлений до обласної клінічної лікарні ім. Мечнікова в м. Дніпро, де, не приходячи до тями, помер близько 4.00 ранку 31 травня 2018 р.

Місце поховання: м. Харків, Безлюдівське кладовище, Алея Слави.

Його портрет розміщено на меморіалі «Стіна пам’яті полеглих за Україну» у Києві: секція 10, ряд 2, місце 28.

Указом Президента України №239/2018 від 23 серпня 2018 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).