Соціальні робітники терцентру здобувають нові знання

У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради 23 жовтня 2024 року в рамках Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується компанією «Делойт Консалтінг Оверсіз Проджектс», було проведено офлайн тренінг «Школа підтримки родичів паліативного пацієнта». Захід відбувся в межах реалізації грантової програми «Відновлення доступу населення до медичної допомоги» в Чугуївській громаді. У тренінгу взяли участь 25 соціальних робітників, які надають соціальну послугу догляд вдома незахищеним верствам населення нашої громади.

Також 25 жовтня 2024 року в рамку Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», ТОВ «КБС Старт» п’ять соціальних робітників взяли участь в онлайн тренінгу з основ надання паліативної допомоги, який було організовано для працівників установ системи соціального захисту населення, що надають соціальну послугу паліативного догляду незахищеним верствам населення.

Ці навчання дадуть можливість соціальним робітникам більш якісно та професійно надавати соціальні послуги.