Селище Кочеток відзначило 383-ту річницю з дня свого заснування

20 вересня відбувся святковий захід з нагоди цієї знаменної дати.

Через безпекову ситуацію цього року День селища Кочеток відзначали у невеликому родинному колі за участі керівників місцевих підприємств, активу селища.

Привітати кочетокців з 383-річчям заснування селища завітала начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва.

У своєму виступі вона зауважила, що всі населені пункти, які увійшли до складу Чугуївської міської територіальної громади, стали дружною, міцною родиною, в якій вміють чути одне одного і злагоджено працювати заради спільного майбутнього, та особливо відзначила значущу роль, яку Кочеток відіграє в усіх сферах життя громади.

Музичний подарунок для учасників святкового заходу підготували творчий колектив Культурного центру «Імідж». Також свій номер, присвячений селищу, представив ветеранський самодіяльний ансамбль Кочетка «Калинонька».

Кульмінацією урочистого заходу стало підведення підсумків акції на підтримку Збройних Сил України. Напередодні Дня селища у Кочетку організували збір коштів на систему РЕБ для місцевого жителя, який наразі боронить Україну від російського агресора. Блоха Микита Сергійович на фронті з квітня 2022 року, служить у 66 бригаді. Система РЕБ потрібна для збереження життя бійців при виконанні бойових завдань. Під час урочистостей з нагоди Дня селища староста села Анастасія Майборода вручила латунну гільзу з гербом селища Кочеток, розписану під замовлення, родині, чий донат став найбільшим. Це сім’я Кравченків. Ініціатори акції зауважили, що збір на придбання системи РЕБ ще не закрито, тож долучитися до нього можуть всі охочі.

Вітаємо жителів Кочетка зі святом та бажаємо їм Перемоги, миру, добробуту і усього найкращого!