Родини військовослужбовців з Чугуївської громади отримали державні нагороди, присвоєні захисникам посмертно

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджені наші земляки: молодший сержант Артем Воржеїнов, солдат Олександр Короленко, сержант Фелікс Адаменко, молодший сержант Сергій Тимошевський.

Нагороди родинам загиблих захисників вручили начальник Чугуївського РТЦК та СП Олександр Куриченков, його заступник Володимир Федотов, начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва та заступник міського голови Ігор Кащавцев.

Високі державні нагороди є свідченням самовідданої боротьби за свободу та незалежність України, символом вічної пам’яті про подвиги захисників. Їх були удостоєні наші земляки, чиї імена назавжди залишаться в історії України, нашої громади та в наших серцях. Немає таких слів, які б могли втішити рідних загиблих захисників… Світла пам’ять усім, чиє життя забрала війна…