Рік кропіткої роботи: Комісія з питань компенсації за пошкоджене майно підбила підсумки роботи

Разом з громадськістю, які входять до її складу, комісія опрацювала понад 1300 заяв мешканців громади, що становить майже 50% від кількості поданих заяв на сьогодні.

Родини, що вже отримали компенсації, а це 100 млн грн, проводять ремонтні роботи та відновлюють своє житло.

Працівники міської ради всіляко сприяють в оформленні документів та надають методичну допомогу мешканцям постраждалих від російської агресії.

За сприяння начальника міської військової адміністрації Галини Мінаєвої, допомогу у відновленні надають і неурядові та благодійні організації, які сприяють і надають свою допомогу у ремонтних роботах на більш як 100 домоволодінь.

Таке поєднання у спільному вирішенні питань мешканців громади також відбувається за тісної співпраці з Харківською обласною військовою адміністрацією.

Відновимо громаду разом!