Рєпін і зараз об’єднує світ

Тривають урочисті заходи, присвячені 180-річному ювілею нашого видатного земляка Іллі Рєпіна. Сьогодні в урочистій обстановці відбулась церемонія нагородження переможців Міжнародного відкритого конкурсу-виставки дитячої творчості «Рєпін об’єднує світ».

Цього року географія конкурсу дуже представницька – від більшості областей України до країн Європи та Північної Америки. Його учасники – учні художніх шкіл, шкіл мистецтв, художніх училищ та вищих навчальних закладів естетичного спрямування – представили на розсуд міжнародного журі 360 робіт. До речі, до складу увійшли знані митці разом з представниками Чугуївської міської ради.

Церемонія нагородження стала справжнім святом. З привітальним словом до юних художників та їхніх наставників звернулись заступник міського голови-керуючий справами виконавчого комітету Людмила Макаренко та директор Чугуївської дитячої художньої школи ім. І.Ю. Рєпіна, Почесний громадянин Чугуєва Володимир Непомнящий. Вони відзначили, що рівень робіт, представлених на конкурсі, рік від року зростає, і вручили медалі та подарунки переможцям та їх наставникам.