Рятувальники Чугуївщини навчають громадян діям під час сигналу «Повітряна тривога»

З метою запобігання загибелі людей 11 червня співробітники Чугуївського РУ Головного управління ДСНС України у Харківській області спільно з представником органів місцевого самоврядування провели профілактичні рейди в місті Чугуїв. Метою заходів було навчити громадян діям під час сигналу «Повітряна тривога».

Громадянам пояснювали алгоритм дій, які необхідно вживати, якщо «Повітряна тривога» пролунала, коли людина знаходиться вдома, на робочому місці та в громадських місцях.

Також рятувальники провели такі заходи і в місцях масового перебування людей міста Чугуєва, зокрема в установах, торгівельних закладах та в приватному житловому секторі.

Всім громадянам були вручені тематичні пам’ятки.