Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої зі святом Останнього дзвоника

Шановні учні, вчителі та батьки Чугуївської громади!

Вітаю вас із закінченням навчального року!

Він був сповнений неймовірних зусиль, викликів та досягнень, був плідним на перемоги в олімпіадах, різноманітних конкурсах та змаганнях, але одночасно видався складним та напруженим. Освітяни Чугуївської громади, попри виклики війни, роблять усе, щоб наші діти мали якісну освіту, впевнено тримають освітянський фронт. Велика вдячність вам усім за це!

Я хочу подякувати педагогічним колективам та працівникам закладів освіти за невтомну працю, відповідальність і турботу, яку ви дарували дітям; батькам – за розуміння та підтримку, учням – за старанність та жагу до знань. Гарних усім підсумкових результатів навчального року та хорошого відпочинку на літніх канікулах!

Особливий цей день для наших випускників. Ви вирушаєте у доросле життя. Легкого старту вам та щасливого майбуття! Бажаю вам отримання бажаної освіти, роботи до душі та життя у мирній, щасливій, квітучій і незалежній Україні! Впевнена, що у вас все вийде. А наша громада завжди чекатиме на вас з новими ідеями для їх втілення!

Тож вітаю всіх із завершенням навчального року! Я щиро бажаю вам, дорогі земляки, щоб це буде останній шкільний дзвоник воєнного часу!

Мирного неба, світлого майбутнього, спокійних та мирних канікул!