Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Всеукраїнським Днем дошкілля та Днем позашкілля

Шановні працівники закладів дошкільної та позашкільної освіти Чугуївської громади!

Прийміть щирі вітання з професійними святами – Всеукраїнським Днем дошкілля та Днем позашкілля!

Ваша професія вимагає глибокої самовіддачі та нескінченної любові до своєї справи. Щасливе дитинство і подальша доля дитини багато в чому залежать від мудрості, терпіння і уваги з боку дорослих наставників. Адже саме з ним дитина пізнає таємниці та загадки навколишнього світу. Ваш ентузіазм, відданість улюбленій справі, творчий підхід завжди викликають захоплення.

На жаль, заклади освіти зараз не мають змогу працювати, як раніше, втім кожна зустріч освітян з дітьми – це як свято та радість не лише для дітей, а і для вихователів та педагогів. Кожен з вас гідно тримає освітянський фронт в нинішніх складних умовах, попри всі виклики військового часу. Дякую за вашу відданість своїй професії, за згуртованість та професіоналізм!

Сьогодні всі ми живемо з вірою, що скоро війна закінчиться і у стінах всіх закладів освіти Чугуївської громади знову залунає дитячий сміх. Бажаю вам, щоб цей щасливий день настав якомога скоріше! Нових професійних досягнень і глибокої поваги, творчого натхнення. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до професії. Нехай небо над нами буде мирним, а всі діти – щасливими і успішними!

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина МІНАЄВА