Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем Святої Трійці

Дорогі жителі Чугуївської громади!

Сердечно вітаю вас з Днем Святої Трійці!

Це свято символізує духовне єднання, силу віри та надію на краще майбутнє. У ці нелегкі часи для нашої країни, коли ми боремося за нашу свободу та незалежність, важливо згадати про духовні цінності, які допомагають нам залишатися сильними, непохитними та єдиними.

Свята Трійця нагадує нам про необхідність єдності та підтримки одне одного. Нехай цей світлий день стане джерелом натхнення та духовної сили для кожного з нас. Нехай наші молитви за мир, захист наших воїнів і повернення додому усіх наших близьких будуть почуті.

Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, миру, благополуччя та незламної віри у світле майбутнє нашої країни. Разом ми здолаємо всі труднощі і відновимо нашу землю!

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва