Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем селища Кочеток та Днем села Велика Бабка

Шановні мешканці селища Кочеток та села Велика Бабка!

Від імені усієї Чугуївської громади вітаю вас з важливими святами – Днем селища Кочеток та Днем села Велика Бабка!

З того часу, як була створена Чугуївська міська територіальна громада, пройшло не так небагато часу, але всі населені пункти, які увійшли до її складу, вже встигли стати дружною, міцною родиною, в якій вміють чути одне одного і злагоджено працювати заради спільного майбутнього.

Дні заснування всіх наших населених пунктів – це справжні родинні свята. Сьогодні ми відзначаємо їх, на жаль, в умовах війни, у найскладніші для України часи. Але жорстокі випробування ще більш згуртовують та роблять сильнішою нашу велику чугуївську родину. Наразі ми спрямовуємо всі свої зусилля на боротьбу з агресором та наближення Перемоги, після якої обов’язково відзначатимемо наші свята у великому сімейному колі.

Дорогі друзі! Ваші активність, сила волі, громадянська свідомість, незламність є рушійною силою для розвитку нашої громади та держави. Продовжуємо йти до спільної мети разом!

Щиро бажаю, щоб у нас з вами не було тривог і вибухів, щоб наші діти росли щасливими, щоб ті, хто зараз захищає Батьківщину, повернулися додому живими та здоровими! А пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради миру в Україні завжди буде в наших серцях. Велика шана Героям!

Упевнена, попереду у нас багато свят та перемог, які ми разом зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі! Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Нехай розвивається та процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє! Зі святами!

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина МІНАЄВА