Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем рятівника

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

У цей важкий час, коли наша держава бореться за своє майбутнє, ваша відданість, мужність та професіоналізм мають особливе значення. Ви – герої нашого часу, які щоденно стоять на сторожі життя, безпеки та спокою людей.

Професія рятівника завжди потребувала неабиякої мужності, самовідданості та супроводжувалась ризиками, а зараз, під час війни ці ризики значно зросли. Ви першими виїжджаєте до місць влучання ворожих ракет та снарядів, проводите аварійно-рятувальні операції, ліквідовуєте пожежі, рятуєте людей і тварин та кожного дня доводите, що бути рятівником – це покликання, і випадкові і байдужі люди не працюють в ДСНС.

Щиро дякую вам за ваш щоденний подвиг і врятовані життя, самопожертву та любов до України! Нехай Господь береже вас у кожній рятувальній операції. Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійного зростання та мирного неба.

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина МІНАЄВА