Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

Щиро вітаю захисників і захисниць українського неба з Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

Робота вартових неба – це не просто виконання військового обов’язку, це подвиг, який заслуговує на найвищу шану і подяку. Ви ті, хто цілодобово стоїть на захисті спокою мешканців України. Сьогодні на вас колосальна відповідальність. Ви захищаєте повітряний простір України, щодня самовіддано виконуєте надскладні бойові завдання і мужньо даєте бій російському окупанту! Підтримка військових побратимів у повітрі, збиті ворожі літаки, знищені ракети та інші цілі – це ваш щоденний і величезний внесок у нашу майбутню Перемогу!

Дякую всім військовослужбовцям та цивільним працівникам Повітряних Сил Збройних Сил України за віддану службу народові України, патріотизм, сміливість, професіоналізм, вірність присязі та відданість своїй країні!

Вічна пам’ять та слава Героям, які не повернулися з бойових вильотів і загинули, захищаючи Україну…

Бажаю захисникам і захисницям українського неба міцного здоров’я, добра, злагоди та успіхів у благородній справі служіння Батьківщині. Нехай небо завжди буде чистим і мирним, а кожен політ – успішним!

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України! Слава Україні!