Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем підприємця України

Шановні підприємці Чугуївської громади!

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Від щирого серця вітаю усіх причетних з професійним святом!

День підприємця – це свято енергійних, сміливих, наполегливих людей, які не побоялися розпочати свою справу. Підприємець – людина, яка не лише створює робочі місця, а й допомагає розвиватися своєму місту, селищу, селу і створює та запроваджує нові ідеї та проєкти.

Від усієї громади безмежно дякую нашим підприємцям за те, що з перших днів війни вони продовжують забезпечувати мешканців різноманітними товарами та послугами. Багато з вас, не вагаючись, приєдналися до великої спільної роботи – зміцнення обороноздатності рідної Чугуївщини. З особливою повагою хотілось би відзначити підприємців, які за покликом серця є активними учасниками волонтерського руху. Ви надавали і надаєте гуманітарну допомогу: продукти харчування, перев’язувальні матеріали, ліки, антисептики, збирали необхідні речі та пальне для наших захисників. Своєю щоденною роботою ви наближаєте нашу спільну Перемогу над ворогом.

Шановні підприємці!

Переконана, що ви й надалі удосконалюватимете свою роботу, будете розбудовувати торговельну інфраструктуру і підтримувати національного товаровиробника, сприятимете зростанню життєвого рівня населення, сталому розвитку національної економіки.

У день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, успіхів в усіх починаннях та процвітання бізнесу під мирним українським небом!