Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем молоді

Шановна молодь Чугуївської громади!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем молоді!

Патріотичні та небайдужі, розумні і амбітні, вільні та рішучі – маємо так багато приводів пишатися нашою молоддю! Сьогодні, у час важких випробувань для нашої країни, ви дійсно показали – саме молодь є майбутнім України!

Наша молодь міцно протистоїть ворогу: у підрозділах Збройних Сил України, у лавах волонтерського руху, тримає стрій в у всіх сферах життя. У цей непростий час ви показуєте справжній патріотизм, силу духу та готовність до боротьби за нашу свободу та незалежність.

Молодь нашої громади розумна, активна та цілеспрямована. Вона сміливо заявляє про себе в роботі, навчанні, спорті, мистецтві, прославляючи громаду не тільки в Україні, а й у всьому світі. Приємно відзначити, що сьогодні у Чугуївській громаді молодь є надійним партнером органів місцевого самоврядування – завдяки її небайдужості та ініціативності нам спільно вдається реалізовувати важливі для громади проєкти та втілювати у життя найсміливіші задуми.

Бажаю вам ніколи не втрачати віри у свої сили та завжди досягати поставлених цілей. Нехай кожен ваш день буде наповнений новими відкриттями, досягненнями та радісними моментами! Бажаю якнайшвидшої Перемоги, щасливого життя під мирним небом України!