Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем машинобудівника

Шановні земляки! Приміть щирі вітання з нагоди Дня машинобудівника!

Для жителів Чугуївської громади це професійне свято – особливе. У багатьох чугуївських родинах завжди були заводчани, працівники машинобудівної галузі.

Умови війни суттєво вплинули на машинобудівну галузь України, породивши серйозні виклики та проблеми. Але війна неодмінно закінчиться нашою перемогою, і вірю, що підприємства, які вимушені були призупинити свою діяльність, відновляться та зможуть вийти на новий рівень розвитку.

День машинобудівника – особливий цей день і для багатьох ветеранів галузі, життя яких пов’язане з працею на Чугуївському заводі паливної апаратури. Багато жителів Чугуєва з ностальгією згадують роки праці на заводі, який свого часу дав їм путівку в життя та був містоутворюючим підприємством. Ваша праця в ті роки сприяла розвитку та збереженню галузі, підтримувала економіку Чугуївщини.

Тож вітаю всіх дотичних до цієї професії зі святом! Бажаю вам миру, успіхів у всіх сферах життя, добробуту, міцного здоров’я і всього найкращого!