Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем Конституції України

Шановні мешканці Чугуївської громади!

Сьогодні ми відзначаємо особливий день – День Конституції України. Це свято не лише символізує наше прагнення до незалежності та демократії, але й нагадує нам про важливість дотримання основних прав і свобод кожного громадянина. В цей складний час, коли на нашій землі триває війна, значення Конституції набуває ще більшої ваги.

Наша Конституція – це фундамент нашої держави, яка гарантує права та свободи, визначає основи суверенітету та територіальної цілісності. Сьогодні ми боремося за те, щоб ці основоположні принципи були захищені та забезпечені для кожного українця.

В цей важкий період для нашої країни я хочу висловити щиру подяку всім, хто захищає нашу державу на передовій, всім, хто своєю щоденною працею підтримує населені пункти нашої громади та країну в цілому. Ви є справжніми героями, які своєю мужністю та відданістю демонструють силу та непохитність українського духу.

Ми всі мріємо про мирне життя, про відновлення нашої країни після перемоги. І кожен з нас робить свій внесок у наближення цього світлого дня. Нехай наша єдність та спільна віра у краще майбутнє допоможуть нам подолати всі труднощі.

Вітаю вас з Днем Конституції України! Бажаю міцного здоров’я, незламного духу та впевненості у нашій перемозі. Разом ми здолаємо всі перешкоди і відновимо мир та процвітання на нашій землі.

Слава Україні!

Галина Мінаєва, начальник Чугуївської міської військової адміністрації.