Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем художника України

Шановні майстри пензля, професійні художники та аматори образотворчого мистецтва!

Прийміть мої щирі вітання з Днем художника України!

Це свято має особливе значення для Чугуївської громади, адже наше місто нерозривно пов’язане з життям і творчістю одного з найвидатніших художників світу – Іллі Рєпіна. З гордістю хочу підкреслити, що чугуївська художня школа, яка бере свій початок від нашого славетного земляка, продовжує розвиватись і збагачує культурну спадщину не лише Чугуєва та Слобожанщини, але й всієї України.

Дорогі митці! У цей складний для країни час, коли триває війна, ви своєю творчістю продовжуєте боротьбу на культурному фронті, демонструючи силу мистецького духу й укріплюючи культурні основи нашої нації. Щиро дякую вам за вашу працю, невтомний пошук нових форм і глибоке відчуття національної ідентичності. Бажаю вам невичерпного натхнення та творчої енергії. Тримаймося разом, підтримуймо один одного та йдемо до спільної Перемоги!