Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем батька

Щиро вітаю усіх татусів з Днем батька!

Це свято на честь усіх татусів, день поваги та вдячності чоловікам, які піклуються про своїх дітей.

Бути батьком – це велика відповідальність та велике щастя. Цю істину підтвердять усі чоловіки, які пізнали у своєму житті радість батьківства.

Цьогоріч День батька ми відзначаємо в умовах війни. Через бойові дії багато українських родин залишаються розділеними. Тисячі чоловіків стоять на захисті нашої держави, ризикуючи власним життям, зі зброєю у руках боронять рідну землю від ворога заради майбутніх поколінь. І День батька одне з таких свят, які нагадують нам про те, задля чого ми боремось. За вільну та нескорену Україну, а також за її майбутнє, майбутнє її дітей.

Тож нехай на нашій рідній землі якомога скоріше запанує мир і кожна дитина дочекається свого тата.

Щиро бажаю всім родинам Чугуївської громади миру, добра, міцного здоров’я, сімейного щастя і благополуччя!