Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем авіації

Шановні земляки!

Сьогодні ми відзначаємо професійне свято військових і цивільних авіаторів, працівників авіаційної промисловості і транспорту. Тож щиро вітаю з Днем авіації України усіх причетних до свята!

У цей день мої особливі слова визнання та подяки нашим військовим авіаторам. Ви є втіленням честі, доблесті та вірності Присязі. У надскладних умовах війни мужньо несете службу, стримуючи ворожу навалу. У запеклих боях виборюєте для України та українців мирне небо. Мешканці Чугуївської громади вдячні вам за захист!

У цей день бажаю всім невичерпних сил і наснаги, особистого і родинного щастя, міцного здоров’я, успіхів та добробуту! Я вірю, що завдяки вашим зусиллям авіація України, як військова, так в цивільна, буде займати провідні місця у світі, ви будете авангардом прогресу та економічного відродження держави.

Гідно виконуйте і надалі свій професійний обов’язок, щоб небо України завжди знаходилося в надійних руках! Сміливо підкорюйте нові висоти на славу нашої Батьківщини!