Провулок Ватутіна у місті Чугуїв перейменовано на провулок Петра Болбочана

Шановні мешканці!

Повідомляємо, що, відповідно до розпорядження начальника Харківської обласної військової адміністрації від 23.07.2024 №495В «Про перейменування об’єктів топонімії населених пунктів Чугуївського району Харківської області», провулок Ватутіна у м. Чугуїв перейменовано на провулок Петра Болбочана.

Харківською регіональною філією державного підприємства «Національні інформаційні системи» 20.09.2024 були внесені відповідні зміни до словника вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Цей запис в подальшому можуть використовувати в своїй роботі користувачі Державного реєстру прав, зокрема суб’єкти державної реєстрації прав та нотаріуси (при здійсненні перевірок та реєстрацій прав власності, інших речових прав, заборон/арештів/іпотек, тощо).