Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Всесвітнім днем вишиванки

Шановні земляки! Вітаю вас з Всесвітнім днем вишиванки!

Для українця вишиванка – це не просто народний одяг. Це національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати коріння української нації та нашу ідентичність.

З любов’ю вишиті візерунки завжди служили оберегом від негараздів, притягували удачу, нагадували про рідну домівку, де б ти не був. В цей день українці по всьому світу одягають вишиті сорочки. І Чугуївська громада не виняток, бо тут знають, шанують та поважають національну культуру та традиції.

Сьогодні вночі ворог вкотре наніс підступний удар по нашому місту. Поранені мирні мешканці, зруйноване їхнє житло. Проте залякати нас, змусити забути, що ми українці, в нього знову не вийшло і ніколи не вийде. Зранку сотні мешканців нашої громади, від дітлахів до людей поважного віку, вдягнули вишиванки, демонструючи незламність українського духу.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та миру, натхнення та віри в перемогу!