Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Міжнародним днем медичної сестри та медичного брата

Шановні медичні сестри та медичні брати! З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за вашу працю, за врятовані життя, за піклування про здоров’я мешканців нашої громади!

Робота медичних сестер і братів – це завжди самопожертва, відданість і незламність. Таку професію може обрати тільки по-справжньому добра, уважна, чуйна до чужої біди людина.

Складність вашої праці помітна не відразу, однак повномасштабна війна показала, що ви є справжніми героями медичного фронту, які щодня рятують життя на фронті й в тилу.

Тож нехай вас ніколи не полишає бажання робити добрі справи та допомагати людям. Бажаю вам міцного здоров’я, миру, любові, родинного щастя, успіхів у вашій благородній справі!

Зі святом, дорогі медсестри та медбрати!