Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем працівників житлово-комунального хазяйства та побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування Чугуївської громади!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! Це день, коли кожний з нас хоче висловити особливу повагу до людей, які своєю працею створюють затишок в наших домівках і навколо них. Користь, яку ви приносите громаді, неможливо переоцінити!

Ваша щоденна праця завжди була надзвичайно складною і важливою, а в умовах воєнного стану вона стала справжнім подвигом, і не лише трудовим, адже залишитись під час війни на своїй роботі, сумлінно виконувати свої обов’язки на благо громади – це теж подвиг. Тому і усі працівники комунальної сфери нашої громади – герої. Тільки їх щоденний фронт – боротьба за благополуччя населення, комфорт і забезпечення його найнеобхіднішим.

Сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування – одні з найважливіших та соціально значущих в громаді. Це – тепло, світло, вода і затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, парків, дворів, прибудинкових територій, доступні та якісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою, гарного самопочуття і, як наслідок, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою.

Хочу висловити всім вам щиру вдячність за наполегливу працю, за відданість своїй нелегкій, але так необхідній для нас справі.

Бажаю вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай ваша робота приносить вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану. Завжди пам’ятайте: громада цінує і пишається вами!