Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем Національної гвардії України

26 березня Національна гвардія України відзначає 10-ту річницю з дня створення.

За роки свого існування вона пройшла шлях від молодого формування до потужної складової сектору безпеки та оборони України.

Національна гвардія є гордістю не лише збройних формувань України, а і усього українського народу. Нацгвардійці є прикладом правоохоронців, які виконують безліч важливих завдань – від захисту громадського спокою у тилових містах до штурму ворожих позицій на найгарячіших ділянках фронту.

Шановні військовослужбовці та ветерани Національної гвардії України! Щиро вітаю вас із професійним святом! Бажаю вам міцного здоров’я, сил та наснаги на шляху до нашої Перемоги!

Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за встановлення миру і спокою на рідній землі. Про подвиг кожного із них завжди пам’ятатимемо.

Віримо у наших захисників та захисниць! Слава Україні!

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва.