Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з Днем матері

Любі жінки! Приміть мої щирі вітання зі зворушливим святом ніжності і любові – Днем матері!

Скільки б років нам не було, мами завжди залишаються для нас найріднішими у всьому світі, а ми для матусь – дітьми, яким потрібна материнська опіка і ніжність.

День матері – чудовий привід сказати нашим ненькам про свою любов і подякувати за все. А якщо мами вже немає поруч, то помолитися за неї, пригадати щиру посмішку, добрі очі та ніжні обійми.

Особливі слова подяки хочеться сказати на адресу жінок, які стали прийомними мамами, взяли діток під опіку, подарувавши сімейне тепло, любов та піклування. Я пишаюся вами і дякую за ваше добре серце.

Доземний уклін усім матерям, які виховали мужніх та сміливих синів і доньок, що зі зброєю в руках нині захищають рідну землю. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну… Бажаю, аби кожна українська мати дочекалась своїх дітей додому і всі разом ми зустріли нашу Перемогу.

Бажаю вам, любі жінки, тепла і взаєморозуміння в сім’ях, здоров’я, любові і благополуччя. Нехай кожна мати має змогу виховувати своїх дітей під мирним небом, дарувати тепло і домашній затишок своїй родині.

З Днем матері!