Поліція Чугуївщини нагадує, що триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів

З 1-го квітня цього року діє нерестова заборона відповідно до наказу Управління Держрибагентства в Харківській області. Правоохоронці нагадують, що за порушення правил рибальства у період нереста передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність.

Працівники сектору поліцейської діяльності на воді Чугуївського районного управління поліції проводять профілактичну роботу з прихильниками “тихої охоти”.

Робота правоохоронців направлена на виявлення і припинення фактів вилову риби забороненими способами, риболовлі в заборонених місцях, інших порушень правил рибальства.

Вдячні тим, хто дотримується правил, адже дуже важливо підтримати природній процес відтворення потомства.

Окрім того, нагадуємо мешканцям Харківської області, що наразі на водних об’єктах нашого регіону повністю заборонений вилов всіх водних біоресурсів шляхом любительського, спортивного і промислового рибальства та заборонено навігацію малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді. Така заборона була ухвалена рішенням Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 червня 2022 року і буде діяти до закінчення дії воєнного стану.

Закликаємо громадян дотримуватися встановлених норм природоохоронного законодавства.