Підприємців Чугуївської громади привітали з професійним святом

День підприємця України відзначається у першу неділю вересня. З цієї нагоди у Чугуївській громаді відбувся святковий захід з врученням Подяк міського голови місцевим підприємцям, які, попри усі виклики воєнного часу, продовжують здійснювати та навіть започатковувати підприємницьку діяльність, підтримуючи економіку та Збройні Сили України.

Підприємці – це ті, хто не боїться брати на себе відповідальність, ризикувати, втілювати сміливі ідеї та створювати нові можливості для нашої громади.

Сьогодні сфера бізнесу Чугуївської громади включає понад 2 тисячі фізичних осіб – підприємців. Всі вони продовжують щоденну боротьбу на економічному фронті, надають мешканцям якісні послуги у різних сферах, виробляють та реалізують необхідні товари.

Під час святкового заходу начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва вручила Подяки міського голови активним підприємцям, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у розвитку громади. Вітаючи підприємців, Галина Миколаївна відзначила, що наполегливість, інноваційний підхід та соціальна відповідальність місцевих підприємців заслуговують на глибоку повагу, та подякувала за те, що в умовах війни вони продовжують працювати, сплачувати податки, надавати робочі місця, а також допомагати Збройним Силам України. Галина Мінаєва окремо зазначила, що керівництво громади прагне будувати відносини з бізнесом на основі діалогу і партнерства та всіляко спряти розвитку малого і середнього бізнесу на території Чугуївської громади.

Музичний подарунок для підприємців підготував творчий колектив Культурного центру «Імідж».