Підприємці Чугуївської громади отримають безкоштовно бізнес-консультації та обладнання для свого підприємства

У травні стартує навчальний проєкт, в рамках якого підприємці безкоштовно відвідають більше 50 семінарів і воркшопів, а також отримають індивідуальні консультації з написання грантів, бізнес-планів, отримають знання - як виграти гранти та залучити фінансування до свого підприємства. Всі, хто долучилися до навчання, зможуть подати заявки на отримання безкоштовного обладнання.

“У наших реаліях, коли ми змушені економити електрику і працювати в умовах майже постійних обстрілів, підтримати бізнес, що продовжує працювати, дуже важливо. Тому долучаємося до цієї програми і втілюємо отриманні нові знання”, – зазначає Галина Мінаєва, начальник Чугуївської міської військової адміністрації.

“Для мене це особистий і дуже важливий проєкт, адже це моя рідна Харківщина, яка постійно потерпає від обстрілів. А у Чугуївській і Чкаловській громадах, попри непрості умови, продовжують працювати підприємці. Тож, щоб підтримати місцевий бізнес, ми з командою Бюро Інвестиційних Програм розробили цей освітній проєкт. І запрошуємо доєднатися всіх, хто потребує нових знань, партнерств, залучення фінансування у своє підприємство”, – говорить Олександр Бондаренко, керуючий партнер Bureau of Investment Programs.

Цей освітній проєкт для малого та середнього бізнесу і ОМС відбувається за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Тож, не зволікайте, реєструйтеся вже зараз, щоб отримати безкоштовно знання, консультацію по бізнесу та нове обладнання для свого підприємства.

Посилання для підприємців на реєстрацію https://forms.gle/qmmt7Bt2dWKCkmMe6

Довідково:

Фонд «Партнерство за сильну Україну» (ФПСУ) – це донорська програма, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції. За спільної підтримки уряду України та урядів-партнерів Фонд реалізує проєкти, в першу чергу, на деокупованих і прифронтових територіях, спрямовані на посилення стійкості України перед лицем російської агресії. Метою ФПСУ є зміцнення спроможності українського уряду надавати місцевим громадам критично важливу підтримку в співпраці з громадянським суспільством, ЗМІ та приватним сектором.