Оновлення даних у декларації з лікарем: важливі кроки для безперебійного отримання медичних послуг

До уваги мешканців Чугуївської територіальної громади!

Якщо у вашій декларації з лікарем ваші особисті дані або дані ваших дітей не відповідають актуальній інформації, обов’язково зверніться до свого лікаря з відповідними документами для внесення змін!

Чому важливо оновлювати дані?

Вчасне оновлення персональних даних у декларації з лікарем дозволяє уникнути ризику виникнення неочікуваних затримок під час отримання медичних послуг. Актуальні дані у вашій декларації – це запорука безперебійного доступу до електронних направлень, планів лікування, рецептів та інших важливих медичних документів!

На що слід звернути увагу?

1. Зміна прізвища (у зв’язку зі шлюбом, розлученням, за власним бажанням тощо).

2. Отримання нового ідентифікаційного коду.

3. Заміна паспорта (наприклад, на ІD-картку) або зміна номеру телефону.

4. Для дітей, яким виповнилося 14 років і які отримали паспорт, необхідно замінити дані свідоцтва про народження на дані нового паспорта (ID-картки) в декларації з лікарем.

Для дітей, яким ще не виповнилося 18 років, також бажано отримати ідентифікаційний код (РНОКПП — реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Чому це важливо:

1. Втрата доступу до вказаного номера телефону в декларації може призвести до неможливості отримання кодів електронних направлень, планів лікування, рецептів і медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

2. Зміна прізвища, заміна паспорта чи ідентифікаційного коду без оновлення даних призведе до виникнення помилок під час створення медичних висновків, таких як електронний лікарняний лист, що може унеможливити отримання належних медичних послуг.

Як оновити свої дані?

Зателефонуйте в реєстратуру за номером телефону: 099-61-60-810, 057-46-40510, або зверніться безпосередньо до свого сімейного лікаря та запишіться на прийом.

Підготуйте необхідні документи (паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дитини тощо).

У зазначену дату та час прийдіть на прийом до лікаря для оновлення даних.

Зверніть увагу: Якщо у вас змінився номер телефону та немає можливості отримати SMS на старий номер, який вказаний у декларації, ви можете звернутися до реєстратури або до свого сімейного лікаря з документами для подачі заявки до НСЗУ.

Заявка може розглядатися протягом декількох днів.

Вчасне оновлення персональних даних дозволить вам уникнути непорозумінь із документами та забезпечить безперебійний доступ до медичних послуг!

Бережіть своє здоров’я та дбайте про актуальність вашої медичної інформації!