Оголошено результати літературного конкурсу в рамках фестивалю «Бузковий травень-2024»

Організатором заходу є комунальний заклад «Публічна бібліотека» Чугуївської міської ради. В рік ювілею від дня народження великого митця і нашого земляка, всесвітньо відомого художника І.Ю. Рєпіна фестиваль-конкурс проходитиме під назвою «Яскраві кольори поетичної палітри».

«Всі творчі роботи наших конкурсантів достойні перемоги» – таку думку висловили члени журі під час підведення підсумків щорічного літературного фестивалю «Бузковий травень».

Олена Чернишова, член спілки письменників України, яка входить до складу журі, так описала творчість конкурсантів: «Слова – це зовнішня обгортка внутрішніх емоцій». Насправді не можна читати без сліз та пекучих емоцій вірші та есе про те, що пережили наші земляки з початку війни.

Були дуже бурні дебати! Але конкурс є конкурс, і тому переможці обрані!

Дякуємо всім учасникам літературного фестивалю! Ви неймовірні!

Хто не переміг, не засмучуйтесь – вас теж очікують приємні сюрпризи!

ПЕРЕМОЖЦІ літературного конкурсу «Бузковий травень-2024».

«ПОЕЗІЯ – ДІТИ»:

1 місце: Григашій Карина (13 років, учениця КЗ «Зарожненський ліцей»);

2 місце: Манько Ярослав (10 років, учень КЗ «Зарожненський ліцей»); Овдієнко Богдан (10 років, учень КЗ «Зарожненський ліцей»);

3 місце: Сухінін Дмитро (17 років, учень КЗ «Клугино-Башкирівський ліцей»); Мірошниченко Ксенія (17 років, учениця КЗ «Чугуївський ліцей №6).

«ПРОЗА – ДІТИ»:

1 місце: Бичков Константин (15 років, учень КЗ «Зарожненський ліцей»);

2 місце: Верховень Ярослава (11 років, учениця КЗ «Зарожненський ліцей»); Вербицький Нікіта (16 років, учень КЗ «Клугино-Башкирівський ліцей»);

3 місце: Четверяков Микита (15 років, учень КЗ «Чугуївський ліцей №7»).

ПОЕЗІЯ – ДОРОСЛІ:

1 місце: Верховень Володимир Миколайович (поет, перекладач, журналіст, автор багатьох збірок віршів, книжок та низки перекладів);

2 місце: Андрєєва Валентина Григорівна (директор КЗ «Кам’яноярузький ліцей», вчитель історії та правознавства);

3 місце: Горєлкова Юлія Олегівна (журналіст).

Переможцем в номінації «ПРОЗА – ДОРОСЛІ» стала Прологаєва Надія Павлівна (вчитель зарубіжної літератури КЗ «Зарожненський ліцей»).

Дякуємо професійному журі конкурсу за відкриття нових обдарувань і за багаторічну співпрацю!

До складу журі увійшли:

Голова журі: Макаренко Л.П. – керуючий справами виконавчого комітету – заступник міського голови;

Співголова журі: Соколюк Н.В. – начальник відділу культури та туризму Чугуївської міської ради.

Секретар журі: Проценко О. І. – директор КЗ «Публічна бібліотека» Чугуївської міської ради.

Члени журі:

1. Чернишева О.Ю. – письменниця, опублікувала десятки книг (науково-популярних, публіцистичних, прозаїчних), член Спілки письменників України, президент міжнародного руху «Третє тисячоліття».

2. Воронова Є.О. – філолог, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Клугино-Башкирівський ліцей» Чугуївської міської ради.

3. Гноєвий Р.А. – журналіст, директор Чугуївської радіокомпанії.