Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва привітала прикордонників з професійним святом

Шановні працівники Державної прикордонної служби України! Щиро вітаю вас з професійним святом!

З початку вторгнення ворога в наш дім прикордонні війська гідно несли і несуть свою службу та є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України. Ваша праця нелегка, але дуже важлива для забезпечення суверенітету нашої держави.

Щиро дякую вам за вашу відданість службі Україні! Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру та родинного щастя. Нехай ваша сила духу та відвага ніколи не покидають вас. Разом до Перемоги!