Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва повідомила про наслідки ракетного удару по місту Чугуїв в ніч на 8 березня

Знущальне «вітання» зі святом отримали цієї ночі чугуївські жінки та уся громада від ворога – в центр Чугуєва був нанесений руйнівний ракетний удар. Поранення отримали семеро наших земляків, в тому числі діти.

Значних руйнувань зазнали житлові будинки, об’єкти торгівлі та побутового обслуговування. Додаткова складна проблема – пряме влучання в магістральний водогін, який забезпечує водою все місто.

Наразі міська влада разом з комунальними службами роблять все необхідне, щоб мінімізувати наслідки ворожого удару.

Закликаю мешканців міста бути обережними та проявити терпіння і розуміння: робиться все можливе для найскорішого відновлення водопостачання і усунення наслідків обстрілу, – написала Галина Мінаєва у своєму Telegram-каналі.